Aromaterapia

Aromoterapia je použitie aromatických éterických olejov na ovplyvňovanie zdravotného a psychického stavu. Termín zaviedol v dvadsiatych rokoch francúzsky chemik René Maurice Gattefossé. Arómaterapia je jednou z metód prírodnej (naturálnej) medicíny. Aplikáciou silíc (éterické oleje) lieči rozličné ochorenia. Silice obsahujú látky, ktorých liečivé účinky sa používajú v mnohých liekoch.

zdroj: wikipédia.sk

Práve preto sa silice obsiahnuté v mydielkach môžu stať veľmi účinným pomocníkom v boji proti stresu, nespavosti a iným neduhom dnešnej modernej, uponáhľanej doby.


Jedným z nich je aj kombinácia na zlepšeni nálady. Kompozícia "Dobré ránko" obsahujúca iba 100% silice (levanduľa, materina dúška, citrón a grepfruit) citlivo vybrané tak, aby ste sa pri rannej sprche naštartovali a začali deň s úsmevom a dobrou náladou.

 

 

Kombinácia santalového dreva, rozmarínu a levandule rovnako harmonizuje naše telo a zmysly a zárovň pôsobí antisepticky.

 

 

vitamínová bomba tekvica hokkaido a skvelá kombinácia vôní škorica, pomaranč, hrebíček

Pokiaľ máte problémy s migrénami, určite poteší tinktúra z levandule.

Tinktúra z levandule

Zloženie (možné alergény): Ethanol, Menthol, Eugenol, Citral, Cinnamal, Lavandula Angustifolia Oil, Linalol,  Linalylacetate, Neroli, Camphorum

Výrobok nebol testovaný na zvieratách
Len na vonkajšie použitie